Darmowy plakat na ścianę z motywem smakowitej gruszki

0,00 

Darmowy plakat na ścianę z motywem smakowitej gruszki do ściągnięcia. Plakat do ramki z gruszką na ścianę do jadalni w stylu minimalistycznym. Modna, nowoczesna grafika do ściągnięcia i samodzielnej oprawy. Kupujesz plik elektroniczny w formacie .jpg oraz pdf. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz plik .jpg oraz plik pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). 

Opis

Darmowy plakat na ścianę z motywem smakowitej gruszki do ściągnięcia

Darmowy plakat na ścianę z motywem smakowitej gruszki do ściągnięcia – elegancki plakat do kuchni czy jadalni z motywem owocu w stylu minimalistycznym, w formie cyfrowej. Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do ściągnięcia.

Kupujesz plik elektroniczny w formacie .jpg i pdf.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Pliki w formacie: jpg i pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Pliki możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Darmowy plakat na ścianę z motywem smakowitej gruszki – plik możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Zobacz również: plakaty o kawie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Darmowy plakat na ścianę z motywem smakowitej gruszki”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: