Grafika do łazienki do pobrania Mydło wszystko umyje

19,00 

Grafika do łazienki do pobrania Mydło wszystko umyje. Piękny, minimalistyczny, czarno szary napis na szarym tle do powieszenia na ścianie w łazience albo w toalecie. Kupujesz plakat do wydruku pdf i jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz link do pobrania plików .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Opis

Grafika do łazienki do pobrania Mydło wszystko umyje

Grafika do łazienki do pobrania Mydło wszystko umyje – minimalistyczna dekoracja ścienna do łazienki.

Plakaty motywacyjne na ścianę, plakaty z literami, plakaty z napisami, grafiki do powieszenia w łazience. Śmieszne plakaty do łazienki, plakaty na ścianę do łazienki, plakaty do łazienki do pobrania, plakaty na ścianę do łazienki, plakaty retro do łazienki. Literki z imieniem dziecka na ścianę,literki na ścianę dla dzieci. Plakat z imieniem, plakat spersonalizowany,plakat urodzinowy dla dziecka, litery do wydruku.

Grafika do łazienki do pobrania Mydło wszystko umyje – dekoracyjny plakat do powieszenia na ścianie w łazience. Oprawiony w ramkę lub antyramę będzie się pięknie przezentował  w łazience nadając jej stylu i wyjątkowego charakteru.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Dwa pliki elektroniczne: w formacie .jpg i .pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2. Czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Grafikę do łazienki do pobrania Mydło wszystko umyje możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Zobacz też: śmieszne plakaty do toalety

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grafika do łazienki do pobrania Mydło wszystko umyje”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: