Literka z imieniem dziecka na ścianę – plakat dekoracyjny

19,00 

Literka z imieniem dziecka na ścianę. Kupujesz plakat do wydruku pdf i jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz link do pobrania plików .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Opis

Literka z imieniem dziecka na ścianę – literki na ścianę, napisy na ścianę 3d, litery ozdobne,ozdobne litery,literki z imieniem dziecka,litery dekoracyjne, litery na ścianę, literki z imieniem, literki z imieniem dziecka na ścianę,literki na ścianę dla dzieci, plakat z imieniem, plakat spersonalizowany,plakat urodzinowy dla dziecka,metryczka plakat, metryczka dla dziecka do pobrania,metryczka dla chłopca, metryczka dla dziewczynki,plakat z imieniem dziecka, tatuaż z imieniem dziecka,napis z imieniem dziecka, litery do wydruku, litery pdf, inicjał litery m, inicjał litery k, pierwsza litera imienia, ozdobne inicjały,inicjały ozdobne litery,inicjały ozdobne wzory,inicjały ozdobne litery k, plakat alfabet, plakat z alfabetem,plakat litery, plakat abecadło

Literka z imieniem dziecka na ścianę z motywem kwiatowym to świetny pomysł na prezent urodzinowy, dla młodych rodziców, czyli na tzw. Baby Shower czyli polskie pępkowe, dla dziecka na urodziny, na chrzest, komunię lub po prostu na urodziny czy imieniny dowolnej bliskiej osoby z rodziny czy przyjaciół. Jest to też doskonały prezent dla nowożeńców – wystarczy zamiast jednego imienia i litery wpisać dwa – męża i żony.

Ozdobne monogramy i inicjały są obecnie bardzo modne i popularne również w formie plakatów na ścianę.

Treść plakatu można oczywiście spersonalizować – dostępne są dowolne litery na zapytanie. Wystarczy napisać do mnie maila i podać literę, inicjał czy imię/imiona, a chętnie zaprojektuję plakat według wybranego wzoru. (walulik at gmail.com)

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Dwa pliki elektroniczne: w formacie .jpg i .pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Literkę z imieniem dziecka na ścianę możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Literka z imieniem dziecka na ścianę – plakat dekoracyjny”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: