Modny plakat do przedpokoju Witamy w naszym domu

19,00 135,00 

Modny plakat do przedpokoju Serdecznie witamy w naszym domu – napis, plakat do samodzielnego wydruku. Modny i elegancki plakat do holu lub przedpokoju z motywem kwiatowym i eleganckim odręcznym napisem do dekoracji domu. Taki plakat do przedpokoju jest świetnym pomysłem na urozmaicenie i ozdobienie wnętrza, które nas wita, kiedy przestępujemy próg czyjegoś mieszkania. Dostępny również jako plakat w czarnej ramie lub nieoprawiony do samodzielnej oprawy. Modna i efektowana dekoracja ścienna.

Plakaty na ścianę. Jaki wybrać?

Opis

Modny plakat do przedpokoju Serdecznie witamy w naszym domu – napis, plakat do wydruku

Modny plakat do przedpokoju Serdecznie witamy w naszym domu – napis, plakat do druku i do zawieszenia na ścianie 

Modny plakat do przedpokoju „Serdecznie witamy w naszym domu”.

Miejmy litość dla naszego przedpokoju. Przecież przedpokój zasługuje na coś więcej niż wieszaki, półka na buty i półka na kapelusze! Plakaty i grafiki do przedpokoju z odpowiednim napisem – często humorystycznym – od razu wprowadzą miłą atmosferę i każdy przybysz od razu poczuje się pożądany i mile widziany. Przedpokój jest ważnym pomieszczeniem domu i warto go ozdobić, gdyż właśnie przedpokój – hol, sień, przedsionek, whatever – odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie mają wszystkie osoby, które nas odwiedzają. Dlatego zachęcamy do pobierania naszych modnych plakatów do przedpokoju, z których można wyczarować naprawdę piękne dekoracje. Wystarczy trochę pomysłowości i kreatywne podejście do tematu. Oferujemy proste i bezpretensjonalne, a równocześnie modne i nowoczesne plakaty z motywem kwiatowym i ozdobnym, jakby ręcznym napisem.

Dostępne są trzy rodzaje plakatów:

1. plakaty bez oprawy, papierowe

Możesz kupić plakat wydrukowany na papierze plakatowym w 3 standardowych rozmiarach: 30×40 cm, 45×60 cm i 60×80 cm.

2. plakaty w czarnej ramie 

Plakaty oprawione w czarną, aluminiową ramę. Plakaty w czarnej ramie dostępne są w dwóch rozmiarach – 30×40 cm oraz 45×60 cm.

3. plakaty do samodzielnego wydruku

Najtańsza opcja to plakat cyfrowy w postaci pliku elektronicznego jpg i/lub pdf w różnych rozmiarach do samodzielnego wydruku i oprawy. Możesz oprawić go w własną ramę lub antyramę. Szukasz tańszego rozwiązania ? Wykorzystaj listwy do wieszania plakatów.

Jeżeli interesuje cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, inny kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez ciebie cytatem – pisz śmiało!

Wysoka jakość wydruku 
Wydruk plakatów na wytrzymałym papierze o gramaturze 255 g/m², świetnie nadającym się do wykonywania profesjonalnych wydruków fotograficznych i związanych ze sztuką, gwarantuje żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne opakowanie 
Plakat przed wysyłką jest rolowany i pakowany w twardą kartonową tubę. W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu.

Kolory na prezentowanych zdjęciach zależą od ustawień monitora, dlatego kolorystyka wydruku może się trochę różnić od barw na zdjęciach.

Zobacz również: inne plakaty weselne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Modny plakat do przedpokoju Witamy w naszym domu”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: