Modny plakat Witamy gości kaligrafia i motyw kwiatowy

19,00 135,00 

Modny plakat Witamy gości kaligrafia i motyw kwiatowy – Serdecznie witamy i życzymy dobrej zabawy – czarna kaligrafia na motywie kwiatowym – napis, plakat do samodzielnego wydruku. Modny i elegancki plakat weselny z motywem kwiatowym i ozdobnym literami do dekoracji sali weselnej. Plakat weselny wprowadzi na nasze przyjęcie miłą atmosferę i zachęci naszych gości do szampańskiej zabawy. Dostępny również jako plakat w czarnej ramie lub nieoprawiony do samodzielnej oprawy. Modna i efektowana dekoracja weselna. Zresztą to nie tylko plakat weselny, może służyć przecież do powitania dowolnych gości, np. urodzinowych, z okazji jubileuszu itp.

Plakaty na ścianę. Jaki wybrać?

Wyczyść

Opis

Modny plakat Witamy gości kaligrafia i motyw kwiatowy – napis, plakat do wydruku

Modny plakat Witamy gości kaligrafia i motyw kwiatowy, plakat do druku i do zawieszenia na ścianie, jako baner, do girlandy, jako plansza weselna na powitanie Młodej Pary lub gości weselnych, albo inną imprezę. 

Modny plakat witamy gości – „Serdecznie witamy i życzymy dobrej zabawy”. Ślub i wesele to czas zabawy i niezatartych wspomnień, utrwalonych na zdjęciach i pamiątkowych filmach, do których bardzo chętnie wracamy przez następne lata. Jednym z elementów mających wpływ na jakość dekoracji weselnych, które zostaną na tych zdjęciach i filmach uwiecznione, są plakaty weselne i banery służące do dekoracji sali, holu i wejść. Nie tyko dostojne powitania, ale i zabawne hasła wprowadzą gości i gospodarzy w szampański nastrój. Dlatego zachęcamy do pobierania naszych plakatów weselnych, z których można wyczarować naprawdę piękne dekoracje. Wystarczy trochę pomysłowości i kreatywne podejście do tematu. Proste i równocześnie eleganckie plakaty weselne, jak Plakat Witamy gości kaligrafia i motyw kwiatowy nadają się do dekoracji praktycznie każdego przyjęcia weselnego i dowolnego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy organizujemy przyjęcie na 300 osób, czy decydujemy się na kameralne przyjęcie w domu czy mieszkaniu w niewielkim gronie rodziny i przyjaciół. Taka grafika nadaje się oczywiście na każdą inną imprezę, nie tylko na ślub i wesele.

Dostępne są trzy rodzaje plakatów:

1. plakaty bez oprawy, papierowe

Możesz kupić plakat wydrukowany na papierze plakatowym w 3 standardowych rozmiarach: 30×40 cm, 45×60 cm i 60×80 cm.

2. plakaty w czarnej ramie 

Plakaty oprawione w czarną, aluminiową ramę. Plakaty w czarnej ramie dostępne są w dwóch rozmiarach – 30×40 cm oraz 45×60 cm.

3. plakaty do samodzielnego wydruku

Najtańsza opcja to plakat cyfrowy w postaci pliku elektronicznego jpg i/lub pdf w różnych rozmiarach do samodzielnego wydruku i oprawy. Możesz oprawić go w własną ramę lub antyramę. Szukasz tańszego rozwiązania ? Wykorzystaj listwy do wieszania plakatów.

Jeżeli interesuje cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, inny kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez ciebie cytatem – pisz śmiało!

Wysoka jakość wydruku 
Wydruk plakatów na wytrzymałym papierze o gramaturze 255 g/m², świetnie nadającym się do wykonywania profesjonalnych wydruków fotograficznych i związanych ze sztuką, gwarantuje żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne opakowanie 
Plakat przed wysyłką jest rolowany i pakowany w twardą kartonową tubę. W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu.

Kolory na prezentowanych zdjęciach zależą od ustawień monitora, dlatego kolorystyka wydruku może się trochę różnić od barw na zdjęciach.

Zobacz też: inne plakaty weselne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Modny plakat Witamy gości kaligrafia i motyw kwiatowy”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zobacz plakaty, które będą pasować na każdą ścianę, kup, pobierz i wydrukuj sam Zamknij

%d bloggers like this: