Napisy do ramek po polsku Plakat But first coffee

19,00 

Napisy do ramek po polsku Plakat But first coffee – Ale najpierw kawa – do pobrania i samodzielnego wydruku. Plakat z sentencją w polskiej wersji językowej z motywem kwiatowym na różowym tle. Modny, nowoczesny plakat do biura albo do kuchni do samodzielnej oprawy w ramkę. Kupujesz plik elektroniczny w formacie .jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz plik .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). 

Opis

Napisy do ramek po polsku Plakat But first coffee – Ale najpierw kawa

Napisy do ramek po polsku Plakat But first coffee – Ale najpierw kawa – super plakat do kuchni albo do biura w polskiej wersji językowej z motywem kwiatowym do samodzielnego wydruku, w formie cyfrowej. Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Kupujesz plik elektroniczny w formacie .jpg.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Plik w formacie: .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Napisy do ramek po polsku Plakat But first coffee – plik możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Zobacz również: inne plakaty o kawie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Napisy do ramek po polsku Plakat But first coffee”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: