PAULINA obrazki z imieniem dziecka do wydrukowania do ramki

19,00 135,00 

PAULINA obrazki z imieniem dziecka do wydrukowania do ramki – plakat z imieniem do druku dla dziewczynki o imieniu Paulina, Paula – imię na ścianę, złote litery plus piękny motyw kwiatowy – plakat na ścianę, pomysł na prezent – ozdobna grafika na ścianę – ozdobne złote litera na pięknym tle, plakat do samodzielnego wydruku. Modny i elegancki plakat z kolorowym motywem i eleganckim kaligraficznym napisem do dekoracji pokoju dziecka, na prezent itp. Dostępny również jako plakat w czarnej ramie lub nieoprawiony do samodzielnej oprawy. Modna i efektowana dekoracja ścienna.

Plakaty na ścianę. Jaki wybrać?

Wyczyść

Opis

PAULINA obrazki z imieniem dziecka do wydrukowania do ramki. Spersonalizowany plakat z imieniem dziecka (lub dorosłego) do samodzielnego wydruku – eleganckie złote litery

PAULINA obrazki z imieniem dziecka do wydrukowania do ramki – grafika do pobrania – plakat z imieniem do druku dla dziewczynki – osobista grafika na ścianę

PAULINA obrazki z imieniem dziecka do wydrukowania do ramki – plakat z imieniem dziecka albo pierwszą literą imienia (monogramem) lub z inicjałami to bardzo dobry pomysł na prezent urodzinowy, dla młodych rodziców, czyli na tzw. baby shower czyli polskie pępkowe, dla dziecka na urodziny, na chrzest, komunię lub po prostu na urodziny czy imieniny dowolnej bliskiej osoby z rodziny czy przyjaciół. Jest to też doskonały prezent dla nowożeńców – wystarczy zamiast jednego imienia i litery wpisać dwa – męża i żony.

Ozdobne monogramy i inicjały są obecnie bardzo modne i popularne również w formie plakatów na ścianę. Monogram wg Wikipedii (z gr. monos, pojedynczy oraz gramma, znak, litera) to litera lub kilka liter powiązanych kompozycyjnie, stosowanych jako podpis lub znak własności (wyszywanych na pościeli i ubraniach, nanoszonych na sprzętach, drukowanych). Literami monogramu są inicjały osoby lub nazwy firmy. Litery monogramu powinny być ozdobne, jednak w sposób umiarkowany, ponieważ naczelną cechą monogramu jest jego czytelność, a dopiero potem ozdobność. Monogram stał się z biegiem czasu swoistym dziełem sztuki. Można wybrać jedną literę – monogram – która ma dla nas jakieś szczególne znaczenie i umieścić ją na plakacie.

PAULINA obrazki z imieniem dziecka do wydrukowania do ramki – grafika do pobrania – plakat z imieniem do druku dla dziewczynki – treść plakatu można w zasadzie spersonalizować – dostępne są inne litery lub imiona na życzenie. Ale nie zawsze się to udaje, bo nie wszystkie litery są dostępne, ze względu na to, że nie zawsze wybrane przeze nas czcionki mają polskie znaki, a z kolei te, które mają polskie znaki, nie zawsze są wystarczająco atrakcyjne (przynajmniej naszym zdaniem). Ale wystarczy napisać do mnie maila i podać literę, inicjał czy imię/imiona, a postaram się zaprojektować podobny plakat według wybranego wzoru (walulik at gmail.com).

Dostępne są trzy rodzaje plakatów:

1. plakaty bez oprawy, papierowe

Możesz kupić plakat wydrukowany na papierze plakatowym w 3 standardowych rozmiarach: 30×40 cm, 45×60 cm i 60×80 cm.

2. plakaty w czarnej ramie 

Plakaty oprawione w czarną, aluminiową ramę. Plakaty w czarnej ramie dostępne są w dwóch rozmiarach – 30×40 cm oraz 45×60 cm.

3. plakaty do samodzielnego wydruku

Najtańsza opcja to plakat cyfrowy w postaci pliku elektronicznego jpg i/lub pdf w różnych rozmiarach do samodzielnego wydruku i oprawy. Możesz oprawić go w własną ramę lub antyramę. Szukasz tańszego rozwiązania ? Wykorzystaj listwy do wieszania plakatów.

Jeżeli interesuje cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, inny kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez ciebie cytatem – pisz śmiało!

Wysoka jakość wydruku 
Wydruk plakatów na wytrzymałym papierze o gramaturze 255 g/m², świetnie nadającym się do wykonywania profesjonalnych wydruków fotograficznych i związanych ze sztuką, gwarantuje żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne opakowanie 
Plakat przed wysyłką jest rolowany i pakowany w twardą kartonową tubę. W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu.

Kolory na prezentowanych zdjęciach zależą od ustawień monitora, dlatego kolorystyka wydruku może się trochę różnić od barw na zdjęciach.

Zobacz również: inne plakaty z imieniem

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “PAULINA obrazki z imieniem dziecka do wydrukowania do ramki”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zobacz plakaty, które będą pasować na każdą ścianę, kup, pobierz i wydrukuj sam Zamknij

%d bloggers like this: