Plakat do łazienki do druku Woda mydło relaks

19,00 

Plakat do łazienki do druku Woda mydło relaks i trochę płynu do kąpieli. Piękny, minimalistyczny, czarno biały napis na szarym tle do powieszenia na ścianie w łazience. Kupujesz plakat do wydruku pdf i jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz link do pobrania plików .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Opis

Plakat do łazienki do druku

Plakat do łazienki do druku z napisem Woda mydło relaks (i trochę płynu do kąpieli)

Plakaty motywacyjne na ścianę, plakaty z literami, plakaty z napisami, grafiki do powieszenia w łazience. Śmieszne plakaty do łazienki, plakaty na ścianę do łazienki, plakaty do łazienki do pobrania, plakaty na ścianę do łazienki, plakaty retro do łazienki. Literki z imieniem dziecka na ścianę,literki na ścianę dla dzieci. Plakat z imieniem, plakat spersonalizowany,plakat urodzinowy dla dziecka, litery do wydruku.

Plakat do łazienki do druku Woda mydło relaks do powieszenia na ścianie w łazience. Oprawiony w ramkę lub antyramę będzie się pięknie przezentował  w łazience nadając jej stylu i wyjątkowego charakteru.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Dwa pliki elektroniczne: w formacie .jpg i .pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2. Czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Plakat do łazienki do druku Woda mydło relaks możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Zobacz też: plakat na ścianę do łazienki

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Plakat do łazienki do druku Woda mydło relaks”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: