Plakat do samodzielnego wydruku – turkusowy paw

(1 opinia klienta)

19,00 

Plakat do samodzielnego wydruku z pięknym turkusowym pawiem i angielskim napisem do wydruku. Kupujesz plik elektroniczny w formacie .jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz plik .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). 

Opis

Plakat do samodzielnego wydruku z pięknym turkusowym pawiem i angielskim napisem

Plakat do samodzielnego wydruku z pięknym turkusowym pawiem i angielskim napisem „I am a peacock, you gotta let me fly”. Piękny turkusowy paw na szarym tle będzie się doskonale prezentował w salonie, w przedpokoju, w pokoju gościnnym.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Plik elektroniczny w formacie: .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Możesz wydrukować plik na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Zobacz też: inne dekoracje i plakaty ze zwierzętami do pobrania

1 opinia dla Plakat do samodzielnego wydruku – turkusowy paw

  1. Jaga

    Bardzo mi się podoba, pomysłowy plakat

Dodaj opinię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: