Plakat hipsterski Plakat z małpą w okularach

19,00 

Plakat hipsterski Plakat z małpą w okularach czarno biały do pobrania i wydruku. Nowoczesna czarno biała grafika w stylu grunge. Biała małpa w okularach przedstawiona na czarnym tle. Kupujesz plakat do wydruku pdf i jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz link do pobrania plików .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Opis

Plakat hipsterski Plakat z małpą w okularach czarno biały do pobrania i wydruku

Plakat hipsterski Plakat z małpą w okularach, czarno biała grafika w stylu grunge.

W naszym sklepie znajdziesz: litery ozdobne,ozdobne litery,literki z imieniem dziecka,litery dekoracyjne, litery na ścianę, literki z imieniem – literki z imieniem dziecka na ścianę. Literki na ścianę dla dzieci, plakat z imieniem, plakat spersonalizowany,plakat urodzinowy dla dziecka. Metryczka plakat, metryczka dla dziecka do pobrania,metryczka dla chłopca. Metryczka dla dziewczynki,plakat z imieniem dziecka, tatuaż z imieniem dziecka,napis z imieniem dziecka, litery do wydruku. Litery pdf, inicjał litery m, inicjał litery k, pierwsza litera imienia. Ozdobne icjały,inicjały ozdobne litery,inicjały ozdobne wzory,inicjały ozdobne litery k, plakat alfabet, plakat z alfabetem,plakat litery, plakat abecadło

Plakat hipsterski Plakat z małpą w okularach czarno biały do pobrania i wydruku to świetny pomysł na dekorację ściany salonu czy nowoczesnego młodzieżowego pokoju jak również na prezent urodzinowy czy parapetówkę.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Dwa pliki elektroniczne: w formacie .jpg i .pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Plakat hipsterski Plakat z małpą w okularach czarno biały możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Zobacz też: inne plakaty typograficzne na ścianę

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Plakat hipsterski Plakat z małpą w okularach”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: