Plakat joga – grafika ręka Fatimy i napis Namaste

19,00 135,00 

Plakat joga – grafika ręka Fatimy i napis Namaste na ścianę dla miłośników jogi do samodzielnego wydruku. Doskonale nadaje się do dekoracji ściany w domu prywatnym jak też do dekoracji ściany w szkole jogi czy studiu jogi. Atrakcyjna purpurowa grafika na białym tle z hinduskim powitaniem „Namaste„. Dostępny również w czarnej ramie lub nieoprawiony, przesyłany w tubie, do samodzielnej oprawy.

Plakaty na ścianę. Jaki wybrać?

Opis

Plakat joga – grafika ręka Fatimy z okiem proroka i napis Namaste dla miłośników jogi 

Plakat joga – grafika ręka Fatimy i napis Namaste na ścianę dla miłośników jogi. Doskonale nadaje się na ścianę w domu prywatnym jak też do dekoracji szkoły czy studia jogi. Można go również podarować w prezencie instruktorowi jogi, z pewnością się ucieszy z takiej niespodzianki. Atrakcyjna purpurowa grafika na białym tle z czarnym napisem Namaste. Ręka Fatimy to jedna z najczęściej przywożonych pamiątek z krajów arabskich, zwykle wykonana ze złota lub srebra, w formie wisiorka na szyję lub z gliny, jako przycisk do papieru czy odlew do powieszenia na ścianie. Ręka Fatimy jest symbolem szczęścia, który ma nas chronić. Fatima była córką Mahometa i jego ukochanej żony, Aiszy. Oko proroka to również symbol szczęścia i ochrony osobistej.

Natomiast „namaste” to indyjskie powitanie, również gest powitalny, gest częściowego ukłonu ze złożonymi rękoma na wysokości serca (uważanego w Indiach za siedzibę boskości w człowieku) z palcami wskazującymi do góry. „Namasté lub Namaskar (Hindi: नमस्ते) jest więc tradycyjnym indyjskim przywitaniem, pozdrowieniem. Dosłownie tłumaczone znaczy „Pokłon tobie”.

Joga i medytacja to dla wielu z nas wypróbowany sposób na stres a nawet pewien styl życia. Warto zaakcentować ten fakt korzystając z możliwości, jaką dają plakaty na ścianę.

Dostępne są trzy rodzaje plakatów:

1. plakaty bez oprawy, papierowe

Możesz kupić plakat wydrukowany na papierze plakatowym w 3 standardowych rozmiarach: 30×40 cm, 45×60 cm i 60×80 cm.

2. plakaty w czarnej ramie 

Plakaty oprawione w czarną, aluminiową ramę. Plakaty w czarnej ramie dostępne są w dwóch rozmiarach – 30×40 cm oraz 45×60 cm.

3. plakaty do samodzielnego wydruku

Najtańsza opcja to plakat cyfrowy w postaci pliku elektronicznego jpg i/lub pdf w różnych rozmiarach do samodzielnego wydruku i oprawy. Możesz oprawić go w własną ramę lub antyramę. Szukasz tańszego rozwiązania ? Wykorzystaj listwy do wieszania plakatów.

Jeżeli interesuje cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, inny kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez ciebie cytatem – pisz śmiało!

Wysoka jakość wydruku 
Wydruk plakatów na wytrzymałym papierze o gramaturze 255 g/m², świetnie nadającym się do wykonywania profesjonalnych wydruków fotograficznych i związanych ze sztuką, gwarantuje żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne opakowanie 
Plakat przed wysyłką jest rolowany i pakowany w twardą kartonową tubę . W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu.

Kolory na prezentowanych zdjęciach zależą od ustawień monitora, dlatego kolorystyka wydruku może się trochę różnić od barw na zdjęciach.

Zobacz też: inne plakaty o jodze

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Plakat joga – grafika ręka Fatimy i napis Namaste”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: