Plakat powitalny gości weselnych – Szczęść Boże Młodej Parze

19,00 135,00 

Plakat powitalny gości weselnych – Szczęść Boże Młodej Parze – napis, plakat do samodzielnego wydruku. Modny i elegancki plakat weselny z motywem kwiatowym i tropikalnym do dekoracji sali weselnej. Plakat weselny wprowadzi na nasze przyjęcie miłą atmosferę i zachęci naszych gości do szampańskiej zabawy. Dostępny również jako plakat w czarnej ramie lub nieoprawiony do samodzielnej oprawy. Modna i efektowana dekoracja weselna.

Plakaty na ścianę. Jaki wybrać?

Opis

Plakat powitalny gości weselnych – Szczęść Boże Młodej Parze – napis, plakat do wydruku

Plakat powitalny gości weselnych – Szczęść Boże Młodej Parze – napis, plakat do druku i do zawieszenia na ścianie, jako baner, do girlandy, jako plansza weselna na powitanie Młodej Pary lub gości weselnych itp. 

Ślub i wesele to czas zabawy i niezatartych wspomnień, utrwalonych na zdjęciach i pamiątkowych filmach, do których bardzo chętnie wracamy przez następne lata. Jednym z elementów mających wpływ na jakość dekoracji weselnych, które zostaną na tych zdjęciach i filmach uwiecznione, są plakaty weselne i banery służące do dekoracji sali, holu i wejść. Nie tyko dostojne powitania, ale i zabawne hasła wprowadzą gości i gospodarzy w szampański nastrój. Dlatego zachęcamy do pobierania naszych plakatów weselnych, z których można wyczarować naprawdę piękne dekoracje – wystarczy trochę pomysłowości i kreatywne podejście do tematu. Proste a równocześnie eleganckie plakaty weselne, jak plakat powitalny gości weselnych „Szczęść Boże Młodej Parze” – nadają się do dekoracji praktycznie każdego przyjęcia weselnego i dowolnego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy organizujemy przyjęcie na 300 osób, czy decydujemy się na kameralne przyjęcie w domu czy mieszkaniu w niewielkim gronie rodziny i przyjaciół.

Dostępne są trzy rodzaje plakatów:

1. plakaty bez oprawy, papierowe

Możesz kupić plakat wydrukowany na papierze plakatowym w 3 standardowych rozmiarach: 30×40 cm, 45×60 cm i 60×80 cm.

2. plakaty w czarnej ramie 

Plakaty oprawione w czarną, aluminiową ramę. Plakaty w czarnej ramie dostępne są w dwóch rozmiarach – 30×40 cm oraz 45×60 cm.

3. plakaty do samodzielnego wydruku

Najtańsza opcja to plakat cyfrowy w postaci pliku elektronicznego jpg i/lub pdf w różnych rozmiarach do samodzielnego wydruku i oprawy. Możesz oprawić go w własną ramę lub antyramę. Szukasz tańszego rozwiązania ? Wykorzystaj listwy do wieszania plakatów.

Jeżeli interesuje cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, inny kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez ciebie cytatem – pisz śmiało!

Wysoka jakość wydruku 
Wydruk plakatów na wytrzymałym papierze o gramaturze 255 g/m², świetnie nadającym się do wykonywania profesjonalnych wydruków fotograficznych i związanych ze sztuką, gwarantuje żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne opakowanie 
Plakat przed wysyłką jest rolowany i pakowany w twardą kartonową tubę. W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu.

Kolory na prezentowanych zdjęciach zależą od ustawień monitora, dlatego kolorystyka wydruku może się trochę różnić od barw na zdjęciach.

Inny plakat weselny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Plakat powitalny gości weselnych – Szczęść Boże Młodej Parze”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: