Plakat z różowym flamingiem w okularach

19,00 

Plakat z różowym flamingiem w okularach do samodzielnego wydruku – flaming w okularach i w muszce oraz żartobliwa sentencja Jestem różowym flamingiem – nowoczesna grafika z motywem flaminga w okularach w modnych stonowanych kolorach do pobrania i wydruku. Plakat z czarnymi literami na beżowym tle do oprawienia w ramkę. Kupujesz plakat do wydruku pdf i jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz link do pobrania plików .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Opis

Plakat z różowym flamingiem w okularach do samodzielnego wydruku

Plakat z różowym flamingiem w okularach do samodzielnego wydruku. Uroczy plakat hipsterski przestawiający flaminga w okularach i w muszce oraz żartobliwy napis Jestem różowym flamingiem. Plakat beżowo różowy z czarnymi czcionkami – modna dekoracja ścienna do salonu, przedpokoju czy pokoju młodzieżowego lub kuchni.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania i samodzielnego wydruku.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Dwa pliki elektroniczne w formacie .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Plakat z różowym flamingiem w okularach możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

plakat turkus, foto plakat, plakat 61×91, plakat 61×91 5, plakat 61×91 5 cm, plakat 91×61, plakat ananas, plakat owoce tropikalne, plakaty na ścianę koty do pobrania, plakat na ścianę duży, plakat na ścianę w kuchni,nowoczesny plakat do salonu,modne plakaty na ścianę, plakaty do ramek do wydrukowania, plakaty motywacyjne, plakaty z napisami, plakat owoce, plakat owoce i warzywa, plakat zdrowe owoce,obrazy plakaty,grafiki na ścianę, obrazy na ścianę,napisy na ścianę do sypialni, obrazki z napisami, plakaty typograficzne, plakaty złoty druk, plakat czarno biały, tanie plakaty, plakaty sklep, ramki na plakaty, typografia plakaty, napisy na ścianę, napisy do kuchni, plakaty z sentencjami, plakaty typograficzne sklep, napisy na ścianę do salonu, plakaty napisy do pobrania, fototapety na ścianę,obrazki z napisami, fajne napisy na ścianę, fajne napisy graficzne,fajne napisy na ścianę po angielsku, fajne napisy do kuchni, fajne napisy na ścianę do pokoju, plakaty motywacyjne po polsku, plakaty motywacyjne do wydruku, plakat z ananasem do wydruku, sklep internetowy plakaty,plakaty grafiki sklep, plakaty sklep warszawa, napisy do ramek do wydrukowania, plakaty piłkarskie do wydrukowania, napisy do ramek do pobrania, plakaty do kuchni retro, śmieszne napisy do kuchni, obraz do kuchni czarno biały, nowoczesne plakaty do kuchni, tanie plakaty do kuchni,fajne obrazki do ramek, fajne obrazki z napisami, fajne obrazki na ścianę, obrazki z tekstami, obrazki i napisy, duża grafika na ścianę, grafika napisy, nowoczesna grafika na ścianę, plakat 100×70, plakat online,plakat skandynawski, plakat 30×40, plakat 50×70,plakat 61×91,plakat dekoracyjny, plakat keep calm, w tym domu plakat, plakat na drzwi, plakat 40×50,obrazki z napisami o życiu, obrazki z napisami po polsku, obrazki o miłości z napisami,

Zobacz też: inne plakaty z kotami na ścianę

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Plakat z różowym flamingiem w okularach”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: