Werset biblijny na ścianę Pokój zostawiam wam

19,00 135,00 

Werset biblijny na ścianę Pokój zostawiam wam do samodzielnego wydruku. Dostępny również w czarnej ramie lub nieoprawiony, przesyłany w tubie, do samodzielnej oprawy. Plakat z motywem kwiatowym ze złotym napisem.

Plakaty na ścianę. Jaki wybrać?

Opis

Werset biblijny na ścianę Pokój zostawiam wam do ściągnięcia i wydruku

Werset biblijny na ścianę Pokój zostawiam wam. Plakat z serii plakatów religijnych, doskonały na prezent z okazji 1 komunii świętej, prezent gwiazdkowy czy z dowolnej innej okazji.

Dostępne są trzy rodzaje plakatów:

1. plakaty bez oprawy, papierowe

Możesz kupić plakat wydrukowany na papierze plakatowym w 3 standardowych rozmiarach: 30×40 cm, 45×60 cm i 60×80 cm.

2. plakaty w czarnej ramie 

Plakaty oprawione w czarną, aluminiową ramę. Plakaty w czarnej ramie dostępne są w dwóch rozmiarach – 30×40 cm oraz 45×60 cm.

3. plakaty do samodzielnego wydruku

Najtańsza opcja to plakat cyfrowy w postaci pliku elektronicznego jpg i/lub pdf w różnych rozmiarach do samodzielnego wydruku i oprawy. Możesz oprawić go w własną ramę lub antyramę. Szukasz tańszego rozwiązania ? Wykorzystaj listwy do wieszania plakatów.

Jeżeli interesuje cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, inny kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez ciebie cytatem – pisz śmiało!

Wysoka jakość wydruku 
Wydruk plakatów na wytrzymałym papierze o gramaturze 255 g/m², świetnie nadającym się do wykonywania profesjonalnych wydruków fotograficznych i związanych ze sztuką, gwarantuje żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne opakowanie 
Plakat przed wysyłką jest rolowany i pakowany w twardą kartonową tubę . W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu.

Kolory na prezentowanych zdjęciach zależą od ustawień monitora, dlatego kolorystyka wydruku może się trochę różnić od barw na zdjęciach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Werset biblijny na ścianę Pokój zostawiam wam”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: