Śmieszne plakaty do toalety do samodzielnego wydruku

19,00 

Śmieszne plakaty do toalety – plakat z napisem „Załatw sprawę i żegnaj”. Śmieszny, minimalistyczny, czarno biały napis do powieszenia na ścianie w toalecie. Kupujesz plakat do wydruku pdf i jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz link do pobrania plików .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm)Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Opis

Śmieszne plakaty do toalety – plakat z napisem „Załatw sprawę i żegnaj”.

Śmieszne plakaty do toalety – plakat z napisem „Załatw sprawę i żegnaj” idealnie się nadaje na ścianę do toalety. Możesz oprawić w ramkę, w antyramę lub przyczepić do drzwi ozdobną taśmą klejącą.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Dwa pliki elektroniczne: w formacie .jpg i .pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2. Czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Plakat z napisem „Załatw sprawę i żegnaj” możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Patrz również: czarno biały plakat do łazienki do druku z napisem „Tu się rozbieramy”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Śmieszne plakaty do toalety do samodzielnego wydruku”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: