Beata Pawlikowska Cytaty motywacyjne do wydruku

19,00 135,00 

Beata Pawlikowska Cytaty motywacyjne do wydruku Wszystko jest dobrze w moim świecie do samodzielnego wydruku. Modny i inspirujący zielony plakat z motywem kaktusów i dżungli do dekoracji ściany. Plakat z motywującym cytatem autorstwa znanej podróżniczki wprowadzi do naszego domu tropikalny klimat i równocześnie będzie przypominał nam o tym, co dla nas ważne. Dostępny również jako plakat w czarnej ramie lub nieoprawiony do samodzielnej oprawy. Modna i efektowana dekoracja do powieszenia na ścianę lub na prezent dla najbliżej osoby.

Plakaty na ścianę. Jaki wybrać?

Opis

Beata Pawlikowska Cytaty motywacyjne do wydruku

Beata Pawlikowska Cytaty motywacyjne do wydruku i do zawieszenia na ścianie.

Wszystko jest dobrze w moim świecie to piękny plakat na ścianę z serii Złote myśli Beaty Pawlikowskiej słynnej podróżniczki i pisarki, która napisała i opublikowała wiele książek z dziedziny psychologii i poradników motywujących do poprawy własnego życia, takich jak W dżungli miłości, W dżungli podświadomości, W dżungli życia, Trening szczęścia, Wszystko jest dobrze w moim świecie i wiele innych. Jej porady i książki pomogły wielu ludziom odnaleźć szczęście, sens życia i wyjść cało z życiowych opresji.

Szczególnie znane są tzw. żółte kartki Beaty Pawlikowskiej, na których pisała własne afirmacje, sentencje, myśli do zapamiętania i przemyślenia na temat życia w formie krótkich tekstów motywacyjnych. Plakat z tekstem Wszystko jest dobrze w moim świecie Beaty Pawlikowskiej to plakat motywujący do zmiany nastawienia wobec codziennych problemów i dodający pozytywnej energii. Modne plakaty motywacyjne nadają się do dekoracji praktycznie każdego pomieszczenia jak salon, kuchnia czy przedpokój, zarówno w domu jak i w miejscu pracy, a ponadto działają na nas inspirująco dodając otuchy i motywując do działania lub choćby tylko uśmiechu.

Dostępne są trzy rodzaje plakatów:

1. plakaty bez oprawy, papierowe

Możesz kupić plakat wydrukowany na papierze plakatowym w 3 standardowych rozmiarach: 30×40 cm, 45×60 cm i 60×80 cm.

2. plakaty w czarnej ramie 

Plakaty oprawione w czarną, aluminiową ramę. Plakaty w czarnej ramie dostępne są w dwóch rozmiarach – 30×40 cm oraz 45×60 cm.

3. plakaty do samodzielnego wydruku

Najtańsza opcja to plakat cyfrowy w postaci pliku elektronicznego jpg i/lub pdf w różnych rozmiarach do samodzielnego wydruku i oprawy. Możesz oprawić go w własną ramę lub antyramę. Szukasz tańszego rozwiązania ? Wykorzystaj listwy do wieszania plakatów.

Jeżeli interesuje cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, inny kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez ciebie cytatem – pisz śmiało!

Wysoka jakość wydruku 
Wydruk plakatów na wytrzymałym papierze o gramaturze 255 g/m², świetnie nadającym się do wykonywania profesjonalnych wydruków fotograficznych i związanych ze sztuką, gwarantuje żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne opakowanie 
Plakat przed wysyłką jest rolowany i pakowany w twardą kartonową tubę. W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu.

Kolory na prezentowanych zdjęciach zależą od ustawień monitora, dlatego kolorystyka wydruku może się trochę różnić od barw na zdjęciach.

Inny plakat z sentencją Beaty Pawlikowskiej

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Beata Pawlikowska Cytaty motywacyjne do wydruku”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: