Darmowy plakat do kuchni do wydruku Owoce agrest

0,00 

Plakat do kuchni do wydruku Owoce agrest. Plakat z owocem na ścianę do jadalni w stylu minimalistycznym. Modny, nowoczesny plakat do samodzielnej oprawy w ramkę. Kupujesz plik elektroniczny w formacie .jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz plik .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). 

Opis

Darmowy plakat do kuchni do wydruku Owoce agrest

Darmowy plakat do kuchni do wydruku Owoce agrest – super plakat do kuchni czy jadalni z motywem owocu w stylu minimalistycznym, w formie cyfrowej. Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Kupujesz plik elektroniczny w formacie .jpg.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Plik w formacie: .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Darmowy plakat do kuchni do wydruku Owoce agrest – plik możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Zobacz również: inne plakaty o kawie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Darmowy plakat do kuchni do wydruku Owoce agrest”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: