Plakaty z kotem do wydruku Kot w dom Bóg w dom

19,00 

Plakaty z kotem do wydruku Kot w dom Bóg w dom. Dekoracja ścienna z żartobliwym cytatem o kotach i domu utrzymana w tonacji czarno białej. Kupujesz plakat do wydruku pdf i jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz link do pobrania plików .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Opis

Plakaty z kotem do wydruku Kot w dom Bóg w dom

Plakaty z kotem do wydruku Kot w dom Bóg w dom. Żartobliwa sentencja o kotach i o domu, która wniesie do każdego domu przyjemną atmosferę i ozdobi każdą ścianę.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Dwa pliki elektroniczne w formacie .jpg i .pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Plakaty z kotem do wydruku Kot w dom Bóg w dom możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

plakat ananas, plakat owoce tropikalne, plakat na ścianę napis, plakat na ścianę duży, plakat na ścianę w kuchni,nowoczesny plakat do salonu,modne plakaty na ścianę, plakaty do ramek do wydrukowania, plakaty motywacyjne, plakaty z napisami, plakat owoce, plakat owoce i warzywa, plakat zdrowe owoce,obrazy plakaty,grafiki na ścianę, obrazy na ścianę,napisy na ścianę do sypialni, obrazki z napisami, plakaty typograficzne, plakaty złoty druk, plakat czarno biały, tanie plakaty, plakaty sklep, ramki na plakaty, typografia plakaty, napisy na ścianę, napisy do kuchni, plakaty z sentencjami, plakaty typograficzne sklep, napisy na ścianę do salonu, plakaty napisy do pobrania, fototapety na ścianę,obrazki z napisami, fajne napisy na ścianę, fajne napisy graficzne,fajne napisy na ścianę po angielsku, fajne napisy do kuchni, fajne napisy na ścianę do pokoju, plakaty motywacyjne po polsku, plakaty motywacyjne do wydruku, plakat z ananasem do wydruku, sklep internetowy plakaty,plakaty grafiki sklep, plakaty sklep warszawa, napisy do ramek do wydrukowania, plakaty piłkarskie do wydrukowania, napisy do ramek do pobrania, plakaty do kuchni retro, śmieszne napisy do kuchni, obraz do kuchni czarno biały, nowoczesne plakaty do kuchni, tanie plakaty do kuchni,fajne obrazki do ramek, fajne obrazki z napisami, fajne obrazki na ścianę, obrazki z tekstami, obrazki i napisy, duża grafika na ścianę, grafika napisy, nowoczesna grafika na ścianę, plakat 100×70, plakat online,plakat skandynawski, plakat 30×40, plakat 50×70,plakat 61×91,plakat dekoracyjny, plakat keep calm, w tym domu plakat, plakat na drzwi, plakat 40×50,obrazki z napisami o życiu, obrazki z napisami po polsku, obrazki o miłości z napisami, obrazki z napisami po angielsku, ciekawe obrazki z napisami, obrazki miłosne z napisami, napisy na ścianę do kuchni po polsku, plakaty obrazy grafiki, grafiki do domu, grafiki na ścianę sklep, fajne cytaty na ścianę,cytaty na ścianę do salonu, cytaty na ścianę po polsku, cytaty na ścianę w pokoju, plakaty do pokoju młodzieżowego, fajne plakaty do pokoju,plakaty motywacyjne siłownia, cytaty dom, znane cytaty, cytaty po polsku, cytaty inspirujące, cytaty do pobrania, cytaty marylin monroe, mało znane cytaty, cytaty do ramki, cytaty do ramek do wydruku, sentencje do ramek, plakaty czarno białe napisy, plakaty czarno białe do pobrania,czarno białe plakaty, cytaty złote myśli, mądre cytaty, złote myśli o życiu, cytaty o kobietach, złote myśli podziękowania, aforyzmy o życiu, życiowe cytaty, cytaty o marzeniach, złote myśli o dzieciach, złote plakaty, plakaty vintage, plakaty reprodukcje, plakaty do antyramy, darmowe grafiki do pobrania, plakat do wydruku pdf, plakaty geometryczne, plakat konstelacje, plakat gwiazdozbiór,plakat znak zodiaku

Zobacz też: inne plakaty z kotami na ścianę

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Plakaty z kotem do wydruku Kot w dom Bóg w dom”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: