DIY Plakat do druku – plakat z kawą But first coffee

19,00 

DIY Plakat do druku – Plakat z kawą But first coffee do pobrania i samodzielnego wydruku. Kupujesz plik elektroniczny w formacie .jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz plik .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). 

Opis

DIY Plakat do druku – plakat z kawą But first coffee

DIY Plakat do druku – plakat z kawą But first coffee – czarno biały plakat o kawie z dzbankiem i filiżanką. Nadaje się do kawiarni, restauracji i każdej kuchni. Motywy z tej kategorii w szczególności przypadną do gustu wszystkim paniom. Ta grafika na ścianę to coś dla miłośników kawy. Taki prezent w formie plakatu, jest czymś, co od rana wywoła uśmiech na twarzy. Świetnie wygląda w każdej kuchni, na ścianie nad stolikiem kawowym, w biurze.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Plik elektroniczny w formacie: .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2, czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Możesz wydrukować plik na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Patrz równie: inne plakaty o kawie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DIY Plakat do druku – plakat z kawą But first coffee”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: