Plakat do samodzielnego wydruku – Litery alfabetu na plakacie

19,00 

Plakat do samodzielnego wydruku – Litery alfabetu na plakacie. Piękna ozdobna litera A do powieszenia na ścianie. Kupujesz plakat do wydruku pdf i jpg. Po dokonaniu zapłaty otrzymasz link do pobrania plików .pdf i .jpg w wysokiej rozdzielczości 300 ppi. Plik można wydrukować w dowolnej wielkości w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2 (42 x 60 cm). Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Opis

Plakat do samodzielnego wydruku – Litery alfabetu na plakacie

Plakat do samodzielnego wydruku – Litery alfabetu na plakacie. Litery ozdobne,ozdobne litery,literki z imieniem dziecka,litery dekoracyjne, litery na ścianę, literki z imieniem. Literki z imieniem dziecka na ścianę,literki na ścianę dla dzieci. Plakat z imieniem, plakat spersonalizowany,plakat urodzinowy dla dziecka,metryczka plakat, metryczka dla dziecka do pobrania,metryczka dla chłopca. Metryczka dla dziewczynki,plakat z imieniem dziecka, tatuaż z imieniem dziecka,napis z imieniem dziecka, litery do wydruku, litery pdf, inicjał litery m, inicjał litery k. Pierwsza litera imienia oraz ozdobne inicjały. Inicjały ozdobne litery,inicjały ozdobne wzory,inicjały ozdobne litery k, plakat alfabet. Plakat z alfabetem,plakat litery, plakat abecadło.

Plakat do samodzielnego wydruku – Litery alfabetu na plakacie. Zwłaszcza ozdobna, pierwsza litera imienia, to świetny pomysł na prezent urodzinowy lub imieninowy. Pięknie ozdobi każdą ścianę i będzie miłą pamiątką.

Kupujesz plakat w postaci pliku elektronicznego do pobrania.

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz:

Dwa pliki elektroniczne: w formacie .jpg i .pdf w wysokiej rozdzielczości 300 ppi.

Plik możesz wydrukować w różnych rozmiarach, np. dopasować do ramki, jaką posiadasz w domu (albo zamierzasz kupić w Ikei), tzn. w dowolnej wielkości  w formacie A5, A4, A3 do maksymalnie A2. Czyli maksymalny rozmiar druku to 42 x 60 cm.

Po otrzymaniu informacji o uregulowaniu płatności otrzymasz w mailu z zamówieniem link do pobrania zakupionej grafiki.

Nie otrzymasz kurierem żadnej fizycznej paczki. Ponieważ są to produkty cyfrowe, wybrany przez ciebie format wydruku nie wpływa na cenę plakatu. Cena jest zawsze taka sama!

Litery alfabetu na plakacie możesz wydrukować na domowej drukarce, w lokalnej drukarni, w punkcie świadczącym usługi drukarskie (drukarnie, punkty z usługami poligraficznymi i fotograficznymi), w serwisie online.

Plików elektronicznych nie można zwracać – prawo do zwrotu towaru lub anulowania transakcji po zakupie jest wyłączone ze wzlędu na szczególnych charakter produktów cyfrowych.

Jeśli masz jakieś pytania albo problemy z dokonaniem zamówienia, nie wahaj się do mnie napisać. Możesz liczyć na moją szybką pomoc 🙂

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie 🙂

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Plakat do samodzielnego wydruku – Litery alfabetu na plakacie”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: