Plakat folkowy na ścianę dekoracja z rosyjską matrioszką

19,00 135,00 

Plakat folkowy na ścianę dekoracja z rosyjską matrioszką do pobrania i samodzielnego wydruku. Modna i nowoczesna dekoracja ścienna. Dostępny również jako plakat w czarnej ramie lub nieoprawiony do samodzielnej oprawy. Plakat z kolorową lalką – matrioszką na szarym tle.

Plakaty na ścianę. Jaki wybrać?

Wyczyść

Opis

Plakat folkowy na ścianę dekoracja z rosyjską matrioszką do pobrania i wydruku

Plakat folkowy na ścianę dekoracja z rosyjską matrioszką do pobrania i samodzielnego wydruku. Na szarym tle kolorowa rosyjska lalka – matrioszka. Polecamy na prezent dla dziadków lub po prostu jako dekorację domu.

Dostępne są trzy rodzaje plakatów:

1. plakaty bez oprawy, papierowe

Możesz kupić plakat wydrukowany na papierze plakatowym w 3 standardowych rozmiarach: 30×40 cm, 45×60 cm i 60×80 cm.

2. plakaty w czarnej ramie 

Plakaty oprawione w czarną, aluminiową ramę. Plakaty w czarnej ramie dostępne są w dwóch rozmiarach – 30×40 cm oraz 45×60 cm.

3. plakaty do samodzielnego wydruku

Najtańsza opcja to plakat cyfrowy w postaci pliku elektronicznego jpg i/lub pdf w różnych rozmiarach do samodzielnego wydruku i oprawy. Możesz oprawić go w własną ramę lub antyramę. Szukasz tańszego rozwiązania ? Wykorzystaj listwy do wieszania plakatów.

Jeżeli interesuje cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, inny kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez ciebie cytatem – pisz śmiało!

Wysoka jakość wydruku 
Wydruk plakatów na wytrzymałym papierze o gramaturze 255 g/m², świetnie nadającym się do wykonywania profesjonalnych wydruków fotograficznych i związanych ze sztuką, gwarantuje żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne opakowanie 
Plakat przed wysyłką jest rolowany i pakowany w twardą kartonową tubę . W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu.

Kolory na prezentowanych zdjęciach zależą od ustawień monitora, dlatego kolorystyka wydruku może się trochę różnić od barw na zdjęciach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Plakat folkowy na ścianę dekoracja z rosyjską matrioszką”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zobacz plakaty, które będą pasować na każdą ścianę, kup, pobierz i wydrukuj sam Zamknij

%d bloggers like this: